تاریخچه شرکت

شرکت نمایندگی سرویس بیمه شهر وابسته به شهرداری تهران و بانک شهر در تاریخ 1372/02/29 به عنوان اولین شرکت نمایندگی بیمه با اخذ مجوز از شرکت بیمه آسیا، شروع به فعالیت نمود.

 ماموریت اصلی شرکت سرویس بیمه شهر شناسائی بازار بالقوه بیمه ای در شهرداری تهران، سازمان ها، شرکت ها و موسسات آن و ارائه پوشش های مناسب و مورد نیاز خانواده بزرگ شهرداری بوده است و طی مدت فعالیت توانسته است نقش موثری در فرهنگ سازی بیمه در مجموعه شهرداری تهران، ایفا نماید.

این شرکت به عنوان نمایندگی حقوقی درجه یک بیمه آسیا، با امکانات و امتیازات ویژه در خدمت عموم هموطنان و همشهریان گرامی علی الخصوص کارکنان و وابستگان شهرداری تهران و سایر کلانشهرها می باشد.

چشم انداز و بیانیه ماموریت :

شرکت سرویس بیمه شهر به عنوان یکی از نمایندگان با سابقه و معتبر در بین شبکه فروش صنعت بیمه کشور با توسعه فردی کارکنان خود به عنوان سرمایه های اصلی سازمان و با فناوری های نوین یکپارچه همواره در تلاش است تا با ارائه انواع خدمات بیمه ای در رشته های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی و خدمات مشاوره ای ضمن حفظ رضایت بیمه گذاران علی الخصوص شهرداری های کلانشهرهای کشور، با اتکا به تجارب بدست آمده، جایگاه مناسبی در سه حوزه صدور، خسارت و مشاوره داشته و زمینه ایجاد امنیت و اطمینان خاطر و کاهش هزینه های بیمه گذاران و تامین رضایت سهامداران را فراهم آورد.

شرکت سرویس بیمه شهر با استفاده از توان نوآوری و همکاری گسترده با شهرداری های کشور دارای متنوع ترین، مطمئن ترین و متمایز ترین مجموعه خدمات و محصولات بیمه ای می باشد و به عنوان یکی از نمایندگان حقوقی معتبر صنعت بیمه کشور شناخته می شود.